Theater
Beton-T
1 dec 2023 - 3 dec 2023
20:00 - 22:00

Take Her Swimming On The First Date (2023)

Tussen de opzwepende technobeats van de zwemdisco, gierende hormonen en opdringerige popcultuur proberen 5 verschillende lichamen het hoofd boven water te houden. Hoe gaan we om met de opgedrongen idealen over gender die aan onze huid kleven en de troebele en priemende blikken van anderen?

TAKE HER SWIMMING ON THE FIRST DATE is een fragmentarische voorstelling over het prikkende chloor van aannames, oordelen en verwachtingen. Over het verschil tussen kijken en zien, zwempak en zwembroek, lichaam en rots.

1, 2 en 3 december om 20:00.

Randprogrammering:
Tussen de voegen [Between Junctures] (2023)

Herinner jij je het geluid van beklemming? Het gevoel van verborgen schaamte? De angst om opgemerkt te worden? Onder het geluid van galmende stemmen, lekkende kranen en dichtgeslagen prullenbak deksels, wordt ongemak fysiek.

In TUSSEN DE VOEGEN ga ik op zoek naar de scheidingslijn tussen de werkelijkheid en het geënsceneerde. Ik nodig je uit een openbaar moment met jezelf te ervaren in een badkamer uit het geheugen.

Deze voorstelling is mede tot stand gekomen door Amarte Fonds en Beton-T.

VECHTCLUB - Instagram post1